HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

hakkimizda1992 yılında Şükür Flok olarak; siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık ve bugüne kadar artan ürün ve hizmet kalitesini siz müşterilerimize vermeye devam ediyoruz.

Ürünlerimizde Flok uygulama esnasında en ileri teknoloji flok makinelerini kullanmaktayız.

İstanbul ve Türkiye genelinde piyasanın parça zemin ve kısmi flok uygulamalarının %90 ‘ına hitap ediyoruz.Bu başarıda en büyük etken müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve ürün kalitesine gösterdiğimiz titizliktir.

Son teknolojiyle donatılmış labaratuarlarda profesyonel kimyacı kadroyla birebir irtibat halindeyiz. Renk ve ürün geliştirme çalışmalarımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için aralıksız devam etmektedir.Ürünlerimiz ile ilgili daha geniş bilgi almak için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

VİZYONUMUZ

vizyonDaha fazlasını sunmak; bizim için hep ileride olmak , standart ve beklentileri aşmak, örnek olmak ve sektörde lider olmak konusundaki hedeflerimiz demektir.

Daha fazlasını sunmak; bizim için her durumda başarma tutumunu, rekabetçiliği, ileriyi görerek düşünmeyi, sorumluluğu, özeni ve tutkuyu ifade eder. Engelleri aşıp hedeflerimize ulaşacağımıza dair inancımız kuvvetlidir.

Daha fazlasını sunmak; bizi her zaman farklılaştıracaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak ,

Müşterilerimizin gereksinimlerindeki riskleri azaltmak ve onların tercih edilen iş ortağı olarak büyüme sağlamak.